Logo

Renaul Scenic 1.9dci

Број на оглас: 3567001 | Објавен на: 21.09.2020, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.300 €

2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


💯💥Renault Scenic !!!💥💯
✔2004g 1.9 dci 6brzini
✔Reg. do 07.2021
✔Parking senzori
✔elektricni stakla
✔elektricni retrovizori
✔start/stop
✔al. bandasi
✔4x novi gumi
I uste mnogu oprema
💣💶 2.300€ 💶💣
📲 077 513 459

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач