1 / 12
ZENSKI NAOCARI OCILA ZA SONCE RAY BAN GUCCI PRADA DIOR POLIC
700 МКД
05.05.2022 08:15

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat Naocari za sonce prva replika na brendovite od Ray ban, Gucci, Prada, Dior. Naocarite se komplet so fotrola i krpa za brisenje.Zvonete ili pisete poraka na viber.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070765276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам