Logo

Suzuki vitara 1.6 8v

Број на оглас: 3567456 | Објавен на: 02.06.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Vitara

Година: 1993

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo dobra sostojba registriran do 30.10.2020god. ispraven pali vozi benzin plin so atest

Barajte na ovaj br.078/826-345

 viktor

Потврден огласувач