Logo

OPEL VECTRA 2.0 16V KLIMA ATESTIRAN PLIN

Број на оглас: 3567740 | Објавен на: 07.08.2020, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA OPEL VECTRA 2.0 16V BENZIN SO ATESTIRAN PLIN
PROIZVODENA 1994
MOTOR 2.0 16V BENZIN 100 KW - 136 KS
OD OPREMA IMA
KLIMA
ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
BORD KOMPJUTER
REGITRIRENA DO 03.05.2020

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 SWISS AUTO

Потврден огласувач