Logo

Se prodava kalena pecka

Број на оглас: 3567765 | Објавен на: 22.05.2020, 19:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kalena pecka nova 1 godina koristena tel 071 287 394

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 kalina

Потврден огласувач