Logo

225/50/17 CONTINENTAL SPORT CONTAKT

Број на оглас: 3567949 | Објавен на: 27.05.2020, 21:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 50

Дијаметар: 17

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам половни гуми зачувани без оштетувања. 225/50/17 Continental sport contact odlicna sostojba.
Cenata e za site 4 gumi.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Vw Golf

Потврден огласувач