Logo

Se prodava ili zamenuva golf 5

Број на оглас: 3568248 | Објавен на: 30.06.2020, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 napraven kompleten servis voziloto e vo odlicna sostojba...

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 МАРТИН

Потврден огласувач