Logo

ectra 530d moze zamena za dobar motor

Број на оглас: 3568426 | Објавен на: 01.08.2020, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava extra bmw 530d
moze zamena za copper ili sportski motor vo taa vrednost viber 071477111

kozha
klima
se ispravno
zelek karton.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 milce

Потврден огласувач