Logo

Bandazi aluminiumski odlicni

Број на оглас: 3568465 | Објавен на: 21.11.2020, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 7J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 108

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 22.900 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 17 bandazi so letni gumi
076387748

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач