Logo

Digalka

Број на оглас: 3568639 | Објавен на: 02.06.2020, 21:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava grazdezna digalka,
raboti na trofazna struja.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач