Logo

Cisterna 3200litra

Број на оглас: 3568662 | Објавен на: 20.09.2020, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba kako nova bez nikakva mana

 Xhemo

Потврден огласувач