Logo

Topp bez grebka! za bmw e60

Број на оглас: 3568681 | Објавен на: 24.05.2020, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavaat 2 pragovi i predniot branik moze zaedno ili posebno
branikot e bez bubrezi i maglenki!
Za bmw e 60 crna boja fabricki.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач