Logo

Fiat Tipo 1.4

Број на оглас: 3568696 | Објавен на: 28.05.2020, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Tipo

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat tipo 1.4, registrirano cela godina so plin

Telefon za kontakt:
070435515

 Ljupcho