Logo

Se prodava Fiat Multipla

Број на оглас: 3569013 | Објавен на: 14.08.2020, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Multipla

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Multipla so fabricki vgraden metan, plateni davacki do registracija.
Cena po dogovor!
Tel.za kontakt:071/354-330

 Кратово

Прати Е-Маил

 Сашо Јакимовски

Потврден огласувач