Logo

500evra

Број на оглас: 3569197 | Објавен на: 25.04.2020, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiesta,mnogu dobar motor, pail vozi,projdena reg.fiksno 500 e
00491773647580 viber watcapp

 Дебар    Општина:Центар Жупа

Прати Е-Маил

 shemo

Потврден огласувач