Logo

Штаер/Steyr 1200

Број на оглас: 3569210 | Објавен на: 17.09.2020, 00:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Steyr 120 kc
Се продава 120 коњски сили
Тракторот е во солидна состојба
Сменето,уље-моторно,хидраулично и направен е сервис на погон(уље на предна влеча,задна)
Повеќе на лице место каде што може и да се проба во секој момент.
Менувач со 24 брзини.
Цена по договор.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ване

Потврден огласувач