Logo

Se prodava Ford Fiesta za samo 500e

Број на оглас: 3569211 | Објавен на: 04.05.2020, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.2 benzin
2001 god
Reg do 2020 april
Fik cena
00491773647580 viber

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 shemo

Потврден огласувач