Logo

Inventar, kujna, masi, frizider

Број на оглас: 3569250 | Објавен на: 31.05.2020, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poloven inventar tel 078 446 690

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач