Logo

bandazi 4x100

Број на оглас: 3569252 | Објавен на: 01.06.2020, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 60

Дијаметар на гума: 15

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


prodavam bandazi 4x100 od opel so letni solidni gumi 195/60/15

 XxX

Потврден огласувач