Logo

Bmw 525d

Број на оглас: 3569267 | Објавен на: 02.06.2020, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 525d 2001 comorel motor
Reg do 02/2021
Odlicna sostojba

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач