1 / 5
Delovi za Landrover frilender 2008g
123 €
05.12.2022 17:12

Гази Баба / Скопје

Марка:

LandRover

Модел:

Freelander

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

112 kw / 152 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodavaat delovi za frilender motor so 120000km dizni menjac reducktori compresori za kima limariski delovi se do stravce tel 072 257 -905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
072257905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам