Logo

MERCEDES 190 D

Број на оглас: 3569332 | Објавен на: 27.05.2020, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.250 €

1.350 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e vo odlicna sostojba mnogu ekonomicna bez nikakvi vlozuvana 5 brzinec kola za meraklii za mercedes za poplitok dep

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач