Logo

Raketki za Peugeot Citroen

Број на оглас: 3569344 | Објавен на: 10.07.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Raketi za Peugeot i Citroen i dvata tipa ima i so flet lenta i so bel dzek

Peugeot 206 207 307 308 407 odgovara I za
Citroen c2 c5 c8
Raketite se novi spakuvani

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Automobile

Потврден огласувач