Logo

Slovenska!!!!!

Број на оглас: 3569426 | Објавен на: 01.06.2020, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava koristena,no socuvana slovenska dograma. so (termopan staklo)
prozorite se dvokrilni so dimenzii 140h×120 5 kompleti
220h×140 dvkrilna bez kiper eden kom.
cenata e mnogu prifatliva povelete

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач