Logo

Skara za pecenje meso

Број на оглас: 3569430 | Објавен на: 28.05.2020, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skara za pecenje meso so dve lesi...

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач