Logo

BMW 318D E46! -05

Број на оглас: 3569479 | Објавен на: 26.05.2020, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Bmw 318D e46! Proizvedena 12 Mesec 2004 Godina!
So 4 Novi Zimski Gumi!
So Nov Alkumlator!
İstecena Registracija!
Kolata E Vo Top Sostojba Bez Dopolnitelni Davacki Osven Registracija!

 mensur

Потврден огласувач