Logo

PATRIOT media-player

Број на оглас: 3569506 | Објавен на: 30.11.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Media pleerot e nov no nema dalecinski upravuvac zatoa cenata e niska.Ve molam bez poraki,kontakt samo na mobilen.

KONTAKT TEL. 075232628

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 bozidar

Потврден огласувач