Logo

citroen c3 2016g

Број на оглас: 3569525 | Објавен на: 05.08.2020, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

8.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Неувезувана, купена во салон во Скопје а одржувана во салон во Битола со сервисна книшка.
Опрема:клима уред, серво управувач, електричен пакет, LED предни светла, фабричко радио CD со команди на волан, патен компјутер, светла за магла, cruise control, алуминиумси фелни, металик боја

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Бест Солар (претпријатие)

Потврден огласувач