Logo

prodavam trpezariska masa visok sjaj odlicno socuvana

Број на оглас: 3569584 | Објавен на: 22.11.2020, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


prodavam trpezariska masa visok sjaj odlicno socuvana perfekna dimenzija 140x90

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач