Logo

Baram vakvi radkapni

Број на оглас: 3570073 | Објавен на: 01.12.2020, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 101

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 35 kw / 48 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Baram vakvi radkapni ako ima nekoj neka me kontaktira

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 deni

Потврден огласувач