Logo

Sanduk za zameznuvanje, zamrznuvac, ,замрзнувач, сандук

Број на оглас: 3570081 | Објавен на: 03.07.2020, 22:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Се продава сандук за замрзнување, замрзнувач, марка LTH (словенечки), со капацитет од 380 литри. Употребуван само во домашни услови.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач