Logo

Lada Niva 1.7 benz-plin

Број на оглас: 3570436 | Објавен на: 11.08.2020, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba
Registriran do dekemvri 2020
Skoro novi 4 gumi tigar m+s
Atestiran Lovato plin
Cd radio
Sve e vo odlicna funkcija

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач