Logo

Alfa 156

Број на оглас: 3570455 | Објавен на: 25.09.2020, 06:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvano so novi gumi registrirana, so napraven servis

 Велес    Општина:Чашка

Прати Е-Маил

 Orce

Потврден огласувач