1 / 10
SE IZDAVA STAN VO SKOPJE
1 €
Цената не е фиксна
20.02.2021 08:12

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

4

Квадратура:

101 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1995

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

BUL.AVNOJ BR.68/28

SE IZDAVA STAN VO SKOPJE (AERODROM) OD 101M2.STANOT E NA 8-KAT SO LIFT,PARNO I PODRUM..STANOT SE NAODJA VO BLIZINA NA FON SPROTI HOTEL RUSIJA

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

riste
Потврден огласувач
070324179
Испрати Е-маил до огласувачот