Logo

Neuvezuvan Chevrolet Captiva 2.0 CDTI odlichen

Број на оглас: 3570884 | Објавен на: 15.08.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.000 €

6.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava odlicen ekonomicen
Chevrolet Captiva 2.0 vCDTI 2WD
Neuvezuvan kupen od Auto sem
4 zimski dunlop +4 mishelin m+s gumi
Crn so zatemneti stakla(atest na folii)
Elektrika na stakla
Klima
Parking senzori
Redovno servisiran vo ovlasteni serviseri
Moze da se proveri vo sekoe vreme
Mozhna e zamena za pomalo vozilo do 15oo eur

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Oglasuvach BT

Потврден огласувач