Logo

205 55 16 Sava intesa hp

Број на оглас: 3570968 | Објавен на: 27.04.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


205.55.16 proiz 2016 god
Cena 2000 den fiksno

 Валандово

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач