Logo

Se prodava susara za alista

Број на оглас: 3570977 | Објавен на: 26.11.2020, 07:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malku koristena susara za alista so raspon od 3-4 metra. Susarata e od so mehanizam na podiganje i spustanje kvalitetna ne korozira. Donesena e od Avstralija. Moze i zamena Poveke info na 075/567-958 i 070/308-850

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач