Logo

Retro laptop / kompjuter / pc tandon lt 386

Број на оглас: 3570990 | Објавен на: 01.08.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Останато

Xaрд диск HDD: > 2 TB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 11 - 12 инчи

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Retro laptop star kompijuter , so polnac samo za ljubiteli i kolekcioneri,

 777

Потврден огласувач