Logo

Stabilizator

Број на оглас: 3571090 | Објавен на: 22.05.2020, 00:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Stabilizator na napon 220v 50Hz 200w ispraven

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач