Logo

Suzuki maruti

Број на оглас: 3571178 | Објавен на: 30.06.2020, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Maruti

Година: 1991

Гориво: Бензин

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 8 kw / 11 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Suzuki maruti se prodava co iskoravna sostojba ne e registirano informaci na tel 077965239 alen

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 alen

Потврден огласувач