Logo

Се продава LCD монитор Philips 19" 1440 x 900 @60Hz

Број на оглас: 3571378 | Објавен на: 01.12.2020, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Се продава LCD монитор Philips 19" 1440 x 900 @60Hz во одлична состојба. Користен е во домашни услови.


LCD panel type 1440 x 900 pixels

Panel Size 19"/ 48.1 cm
Effective viewing area 408.24 X 255.15 mm
Pixel pitch 0.285 x 0.285 mm
Brightness 300 cd/m²
Contrast ratio (typical) 800:1
Display colors 16.7 M
Viewing angle 160º (H) / 160º (V)
Response time (typical) 5 ms
Maximum Resolution 1440 x 900 @ 75 Hz
Optimum resolution 1440 x 900 @ 60 Hz
Video Dot Rate 165 MHz
Aspect ratio 16:10
Signal Input VGA (Analog )
Sync Input Composite Sync

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Ѓорге

Потврден огласувач