Logo

bmw 325 i xdrive so plin

Број на оглас: 3571444 | Објавен на: 16.09.2020, 23:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 325

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


☑BMW 325 iXDrive ☑

☑XDrive 4x4
☑2.5 218 hp
☑2006 година
☑200.000Километри
☑Рачен менач
☑ 2 клуча
☑Климатроник 2зонска
☑Греачи на седишта
☑Греачи на ретровизори
☑Паркинг сензори Напред/Назад
☑плински систем
☑Ауто брисачи
☑Ауто светла
☑Би ксенон
☑Angel Eyes
☑електронско собирање на ретровизори

☑Регистрирана
☑направен комплетен сервис
☑17 бандажи со нови 4 летни гуми
Клима фоли на стакла

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач