Logo

TV komoda odlicna sostojba

Број на оглас: 3571860 | Објавен на: 01.07.2020, 01:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Мебел за ТВ/Hi Fi и Компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tv komoda odlicno socuvana so trkalca i rotaciski del za televizor.
Od stranite so stalaza za cd

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач