Logo

Alcatel Onetouch Pop C1 mobilen zamena za tablet

Број на оглас: 3571940 | Објавен на: 02.08.2020, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: Onetouch Pop C1

Боја: Blue

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.750 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava odlicno socuvan alcatel. Telefonot e kupen nov i e koristen samo 4 dena. Se prodava so kutija kako sto e kupen.

Asus Zenfone 2 Laser 3750den.

Moze zamena dvata za eden.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Korisnik

Потврден огласувач