Logo

Се продава Kawasaki

Број на оглас: 3571967 | Објавен на: 14.05.2020, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1988

Модел: KM

Цена: 300 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motor Ednuro Kawasaki KM

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач