Logo

Opel Astra F peta vrata komplet

Број на оглас: 3572043 | Објавен на: 24.05.2020, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra F

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam peta vrata za opel astra F od kratkite komplet so brava I sofersajbna vo dobra sostojba ne skapana

Telefon za kontakt 078866196

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Сашo

Потврден огласувач