Logo

Hankok 235 55 18 letni zdravi

Број на оглас: 3572111 | Објавен на: 01.12.2020, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 235

Висина: 55

Дијаметар: 18

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Dobri letni gumi hankok optima 235 55 18 ki za gipovi

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 BLAZE

Потврден огласувач