Logo

Fiat 128 sport, osteten, zariban

Број на оглас: 3572125 | Објавен на: 18.05.2020, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: 128

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Ponudete fiat 128 sport kako na slikata vo bilo kakva sostojba osteten ili zariban mozi i na viber 078 325 981

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Chrysler

Потврден огласувач