Logo

Se prodava mercedes E 220 CDI

Број на оглас: 3572156 | Објавен на: 12.08.2020, 07:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes E220 CDI, registriran so zelen karton, novi gumi.
Cena po dogovor.
Kontakt 078/348-086

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Gile

Потврден огласувач