Logo

AUDI A4 2.0 TDI 190 KS **FULL LED**

Број на оглас: 3572442 | Објавен на: 23.05.2020, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.0 TDI 190KS "BIZNIS" Aktuelen model !!
-Proizvedeno 2016god,Prva registracija 2017 !!
-Registrirano do 04.2021 !!
-Racen 6 stepen menuvac na brzini
-154 000 km so site servisi isklucivo vo Audi( moze proverka vo Porsche)
-Napraveni servisi do 2021 god !!
-Motor,menuvac, podvozje - besprekorni !!
Tel.075 477 677

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 STEFAN

Потврден огласувач